Кількість жертв теракту в пакистанському м. Лахор зросла до 41 людини
За останніми даними, кількість жертв теракту в пакистанському м. Лахор зросла до 41 людини, ще 175 отримали поранення. Раніше повідомлялося про 35 загиблих і приблизно 100 поранених, передає РБК з посиланням на Associated Press.
Три вибухи прогриміли в східній пакистанській провінції Пенджаб в м. Лахор в одній з мусульманських святинь, їх здійснили терористи-смертники.
Нагадаємо, 1 червня бойовики розстріляли 12 людей в лікарні Лахора. Ще декілька людей узято в заручники. Екстремісти, що увірвалися в лікарню, відкрили безладну стрілянину.
28 травня терористи захопили дві мечеті в районах Модел-Таун і густонаселеному Гархі-Шаху в Лахорі. Вони відкрили вогонь по віруючих під час молитви. В результаті цієї події загинули 93 людини, більше 90 поранені.