Чверть усіх світових жертв Голокосту було вбито в Україні, - Порошенко

НовиниПолітика    29.09.2016 - 21:22
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко
Президент Німеччини закликав до спільних досліджень злочинів проти людяності Порошенко назвав рішення Верховного суду РФ щодо заборони Меджлісу ксенофобським

Близько 1,5 млн українських євреїв знищено нацистами

Чверть усіх світових жертв Голокосту було вбито в Україні. Про це заявив президент України Петро Порошенко у рамках заходів із вшанування пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру, повідомляє прес-служба глави держави.

"Уявіть собі близько півтора мільйона українських євреїв знищено нацистами. Це - чверть усіх світових жертв Голокосту. Голокост - трагедія планетарного масштабу. Це - злочин не лише проти окремого народу, а супроти всього людства", - заявив він.

Він також додав, що у Бабиному Яру було вбито практично всіх євреїв Києва.

"Євреям нацисти ставили в провину сам факт їхнього існування. У Бабиному Яру було вбито практично всіх євреїв Києва, всіх які залишилися в місті, хто не пішов на фронт і не виїхав в евакуацію. Тому зрозуміло, що жертвами в основному були літні люди, жінки, малі діти", - розповів Порошенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за словами Порошенка, у 1940-х роках Україна з вини нацистських загарбників втратила 60% єврейського населення.

Читайте в розділі

Президент Киргизії підписав указ про відставку уряду

Трамп закликав почати розслідування відносно Обами

Італія погрожує накласти вето на бюджет ЄС через квоти на прийом біженців

On Top