"Чернігівгаз" буде купувати матеріали через ProZorro

НовиниЕнергетика    15.08.2016 - 08:53

З початку серпня ПАТ "Чернігівгаз" розпочало роботу в електронній системі закупівель матеріалів, робіт і послуг ProZorro. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"І хоча компанія не зобов'язана використовувати ProZorro, ми вирішили спробувати приєднатися до цієї прогресивної системі. Це стимулюватиме конкуренцію серед постачальників, а нам дасть можливість без додаткових витрат вибрати найвигідніші цінові пропозиції, посилити контроль за закупівлями і знизити ризики прояви корупції", - прокоментував начальник управління матеріально-технічного забезпечення Топалов Валерій.

Так, за даними прес-служби, для початку компанія оголосила конкурс на закупівлю товарів стандартної специфікації.

"Будь-які затримки у придбанні спецматеріалів можуть вплинути на стабільне забезпечення газом чернігівців, тому ми вирішили спочатку "потренуватися" на простих матеріалах, зокрема на закупівлі паперу", - зазначив Валерій Топалов.

Для проведення електронних торгів в системі ProZorro була обрана сучасна торгова майданчик Е-tender. Завдяки використанню даної площадки очікується трикратне збільшення кількості учасників тендерів, що дозволить в середньому заощадити до 15% планової вартості закупівель.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся