Чак Паланік планує написати продовження "Бійцівського клубу"

Культовий американський письменник українського походження Чак Паланік напише продовження бестселера "Бійцівський клуб".

Культовий американський письменник українського походження Чак Паланік (на фото) напише продовження бестселера "Бійцівський клуб". Про свої плани літератор розповів минулої п'ятниці на виставці Comic-Сon, а пізніше офіційно підтвердив їх, передає Black Book magazine.

Продовження роману буде виконано у вигляді коміксів. Дії розвернуться через 10 років після того, як головний герой книги - Джек, він же шизофренік Тайлер Дерден - опинився в психіатричній лікарні (або на прийомі у Бога, залежно від трактування).

Джек живе розміреним життям зі своєю коханою Марлою. "Їх шлюб сів на мілину на скелястому побережжі середнього віку", але раптом в життя втрутився старий знайомий - Тайлер, який викрав їхню дитину.

Читайте також: Джоан Роулінг - відома письменниця видала детектив під псевдонімом

Паланік розраховує, що перші книги будуть опубліковані не пізніше за 2015 р.

"Бійцівський клуб", по якому був знятий один з найбільш значущих фільмів 21-го століття, розповідає про життя типового яппі. Чоловікові наскучило звичне існування в світі предметів з Ikea, і в його свідомості народжується альтер его - Тайлер, який організовує підпільні бої.

Бійцівський клуб, про який не можна говорити, стає базисом для терористичної мережі, члени якої за допомогою мила і дещиці фантазії ввергають США в хаос.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся