CCG-Credit завершила покупку портфеля проблемної заборгованості 60 тис. фізосіб на 930 млн грн.

Понеділок 16 листопада 2009 11:39

Колекторська компанія CCG-Credit Collection Group завершила операцію з покупки портфеля проблемної заборгованості 60 тис. фізичних осіб на суму 930 млн грн. Як результат, CCG-Credit Collection Group сьогодні має в управлінні більше 3 млрд грн проблемних активів, повідомляє прес-служба компанії. Дана покупка є однією з найбільших в історії розвитку українського ринку факторингових операцій, здійснених колекторським агенством. Учасниками операції виступили не афільовані між собою компанії.

Будучи новим кредитором більш ніж 60 тис. позичальників, компанія стягатиме заборгованість від свого імені на свої рахунки.

Компанія також відзначає зростаючу популярність операцій з покупки проблемної заборгованості останнім часом у зв'язку з фінансовою кризою банківської системи України. Особливо помітно пожвавлення на ринку у зв'язку з наближенням закінчення року і необхідністю списання боргів з балансів, відзначає CCG-Credit.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся