Колишній футболіст київського "Динамо" Каха Каладзе може стати міністром інфраструктури Грузії

Майбутній прем'єр-міністр Грузії, лідер коаліції "Грузинська мрія", що перемогла на парламентських виборах, мільярдер Борис (Бідзіна) Іванішвілі оголосив 8 жовтня 2012 р. склад кандидатів в новий уряд країни. Зокрема, міністром інфраструктури і регіонального розвитку названий відомий футболіст (в минулому грав у київському "Динамо") і бізнесмен Каха Каладзе. Кандидатури будуть затверджені новим парламентом Грузії, перше засідання якого відбудеться 20 жовтня ц.р. в новому парламентському місті Кутаїсі на заході країни.

Міністром оборони Іванішвілі назвав лідера партії "Вільні демократи", колишнього посла Грузії в ООН Іраклія Аласанію. Він же стане віце-прем'єром країни. Главою Міністерства внутрішніх справ названий Іраклій Гарібашвілі, закордонних справ - прес-спікер Іванішвілі Майя Панджикідзе; виконання покарань, пробації та юридичної допомоги - колишній народний захисник (омбудсмен) Созар Субарі; юстиції - Теа Цулукіані. Їй, за словами Іванішвілі, доручено сформувати незалежну судову систему.

Держміністром у справах діаспор названий Костянтин Сургуладзе, держміністром з реінтеграції - конфліктолог Паата Закареішвілі. Міністерство сільського господарства очолить Давид Кирвалідзе - він був головою цього ж міністерства в часи президентства Едуарда Шеварднадзе. З уряду Шевардналзе в новому уряді також представлені глава Міністерства охорони здоров'я Аміран Гамкрелідзе. Міністром з питань європейської і євроатлантичної інтеграції стане Алексі Петріашвілі. Міністерство культури і охорони пам'яток очолить Гурам Одишарія, спорту і у справах молоді - Льован Кіпіані.

Міністри економічного блоку поки не названі, але вже відомі кандидатури на інші відповідальні державні посади. Так, генеральним аудитором стане колишній голова Контрольної палати Грузії часів Шеварднадзе Реваз Шавішвілі, президентом Національного банку - Нодар Джавахішвілі, який також займав цей пост при Президенті Шеварднадзе.

Генеральним прокурором стане адвокат Арчіл Кбилашвили, директором національного центру іспитів - Майя Міміношвілі. Пост спікера парламенту Грузії чекає голову "Республіканської партії" країни Давида Усупашвілі.

Читайте також: Екс-міністр внутрішніх справ Грузії втік з країни

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся