БЮТ: У Запорізькій обл. у ході виборів фіксуються численні порушення

У Запорізькій обл. у ході виборів фіксуються численні порушення, повідомляє Запорізький обласний штаб кандидата у Президенти Юлії Тимошенко.

На 28-й та 36-й дільницях (81-й виборчий округ, м.Мелітополь) голови комісій вносять виборців до додаткового списку у день голосування. Також на 130-й дільниці, 80-й виборчий округ, м. Оріхів, зафіксований спостерігачами випадок збору паспортних даних виборців поблизу дільниці. Проте жінка, яка збирала ці дані, зникла, коли побачила спостерігачів від БЮТ.

На 8-й дільниці 78-го виборчого округу, м.Запоріжжя, водій автомобіля «Ланос» (реєстр.номер АР 8721) підвозить виборців за замовленням ПР. Водій Володимир Поляков є спостерігачем від ПР. Спостерігачі від БЮТ склали протокол про порушення, - зазначається у повідомленні штабу.

На 112 дільницю 83-го округу (Запорізький район) автомобілем за номером АР0295АА багаторазово підвозяться виборці. Водій відмовився пояснити, хто замовник, - заявляють у Запорізькому обласному штабі. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся