ua en ru

БЮТ відмовився брати участь у виборах до Тернопільської облради, - рішення міжпартійної конференції.

22:10 14.03.2009 Сб
1 мин

Міжпартійна конференція тернопільської обласної організації БЮТ прийняла рішення про відмову брати участь у виборах до Тернопільської обласної ради, які відбудуться 15 березня 2009 р. Про це повідомив сьогодні голова обласної організації БЮТ Василь Деревляний на прес-конференції в Тернополі, передає кореспондент РБК-Україна. В.Деревляний також повідомив, що було прийнято рішення про відкликання всіх членів дільничих та територіальних комісій, а також своїх спостерігачів. Документи щодо відмови у виборах до Тернопільської облради будуть подані сьогодні до 24:00, зазначив В.Деревляний. На конференції були присутні представники трьох партій, які входять до складу БЮТ – "Батьківщина", "Реформи і порядок" і "Українська соціал-демократична партія". В.Деревляний також повідомив, що було також прийнято звернення до жителів Тернопільської області, в якому БЮТ закликає прийти на вибори і проголосувати проти всіх.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: