БЮТ оскаржив у КСУ зміни до закону про вибори Президента України.

Народні депутати від Блоку Юлії Тимошенко звернулися сьогодні до Конституційного суду України з поданням про визнання неконституційним закону про внесення змін до закону про вибори Президента України. Про це повідомляє прес-служба БЮТ з посиланням на заступника голови фракції БЮТ Андрія Портнова. Він зазначив, що даний закон порушує конституційний принцип рівності громадян бути обраними.

"БЮТ розуміє, що Конституційний суд не встигне за два дні, які залишилось до виборів, розглянути подання. Не дивлячись на це, депутати хочуть встановити істину у цьому питанні", - зазначив А.Портнов.

3 лютого ц.р. Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін до закону України "Про вибори Президента України" (щодо організації роботи виборчих комісій)". За закон, внесений на розгляд ВР першим віце-спікером, депутатом від Партії регіонів Олександром Лавриновичем, проголосували 233 депутати (ПР - 172, БЮТ - 1, НУ-НС - 29, КПУ - 27, Блок Литвина - 0, позафракційні - 4) з 243 зареєстрованих в залі.  

Законом пропонується вилучення з тексту закону припису, яким встановлюється повноважність засідань виборчих комісій за умови участі у засіданні не менш як двох третин від її складу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся