БЮТ ініціює скликання позачергового засідання ВР 13 січня 2010 р., - прес-служба Блоку.

Фракція Блоку Юлії Тимошенко ініціює скликання позачергового засідання Верховної Ради (ВР) України 13 січня цього року для прийняття законопроекту про заборону голосувати вдома без документального підтвердження. Про це повідомляє прес-служба парламентської фракції БЮТ.

У повідомленні також зазначається, що Партія регіонів подала заявку до Київської міської державної адміністрації на проведення у Києві масових акцій.

Нагадаємо, ЦВК 4 січня ухвалила рішення, згідно з яким для голосування за межами виборчої ділянки виборець не повинен надавати документ, який підтверджує, що він не може пересуватися самостійно. За це рішення проголосували 8 членів ЦВК, 4 - проти, і двоє утрималися. Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила того ж дня, що має намір оскаржити це рішення в суді.
8 січня 2010 р. Київський апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову Ю.Тимошенко про визнання незаконними окремих положень роз'яснень ЦВК про голосування на дому і внесення до списків для голосування виборців у день виборів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся