ua en ru

Бюджетний комітет ВР рекомендує парламенту вже завтра прийняти у другому читанні та в цілому закони щодо судової гілки влади.

Бюджетний комітет ВР рекомендує вже завтра парламенту прийняти у другому читанні та в цілому закони щодо судової гілки влади, а також фінансування системи охорони здоров'я. Про це в ході погоджувальної ради заявив член Бюджетного комітету ВР, нардеп від "Нашої України-Народної Самооборони" Валерій Борисов, передає кореспондент РБК-Україна.

"На жаль, при розгляді законопроектів щодо фінансування правосуддя і охорони здоров'я не було кворуму, щоб прийняти відповідне рішення Бюджетного комітету. Але ми застосували іншу процедуру, відповідно до якої, вносяться пропозиції нардепа до цих законопроектів...і тому, Бюджетний комітет рекомендує прийняти завтра у другому читанні і в цілому відповідні зміни до закону про держбюджет на 2010 р.", - сказав він.

Нагадаємо, перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов сьогодні раніше заявив, що уряд України не може доопрацювати бюджет на 2010 р. без відповідних висновків Бюджетного комітету Верховної Ради України. Він закликав представників від Партії регіонів не блокувати засідання Бюджетного комітету і приходити на них. Він нагадав, що уряд вніс проект бюджету на 2010 р., в строки, які передбачені Конституцією України, а парламент вивчав проект бюджету 2,5 місяці.