Бюджет Криму на 2009 р. не може бути сформований через відсутність макроекономічних показників, - Постійна комісія ВР АРК.

У Автономній Республіці Крим затягується процес формування бюджету на 2009 р., у зв'язку з тим, що Кабінет Міністрів України не визначив основні макроекономічні показники Державного бюджету. Про це заявив голова Постійної комісії Верховної Ради АРК по економічній, бюджетно-фінансовій і податковій політиці Ігор Лукашев на засіданні комісії, передає кореспондент РБК-Україна. "Ми не можемо сформувати свій бюджет, оскільки в Києві не визначені основні макроекономічні параметри, ми не знаємо цін на енергоносії, немає ціни на газ, прогнозу інфляції", - сказав І.Лукашев. Присутній на засіданні міністр фінансів АРК Павло Токарів відзначив, що в середині листопада за підсумками виконання бюджету автономії за 11 місяців очікувалося його перевиконання на 20 млн грн. "Але до перших чисел грудня ми бачимо, що перевиконання складе всього 10 млн грн, а в грудні бюджет буде не виконаний", - підкреслив він. При цьому він повідомив, що на сьогоднішній день витратна частина бюджету автономії збільшена на 7,691 млн грн. "Основна частина з цієї суми - 6,4 млн грн - буде направлена у вигляді субвенції в регіони Криму, щоб не було заборгованості по виплаті зарплати", - сказав П.Токарів. Разом з тим, він звернув увагу на те, що "більше половини регіонів Криму до 1 лютого 2008 р. матимуть прострочену зарплату бюджетникам".
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся