Британські спецслужби впровадилися в соцмережу LinkedIn, - джерело

Британська спецслужба "Центр урядового зв'язку" (GCHO) укоренилася в ділову соціальну мережу LinkedIn. Про це пише Deutsche Welle з посиланням на Spiegel Online.

З допомогою фальшивих профілів LinkedIn співробітники ЦПС отримували доступ до комп'ютерів, що зацікавили їх фірм.

Серед цілей британської спецслужби виявилися, зокрема, бельгійська телекомунікаційна компанія Belgacom і виробник комп'ютерних програм Mach. Крім того, GCHQ спільно з американською спецслужбою АНБ активно шпигувала і за штаб-квартирою Організації країн - експортерів нафти (ОПЕК).

Linkedln - найбільша в світі мережа для ділових контактів. За даними компанії, в кінці жовтня вона налічувала близько 260 млн. учасників по всьому світу.

"Ми повинні зі всією ясністю заявити, що ніколи б не схвалили такі дії, незалежно від того, якої мети вони служать. Нас також ніколи не інформували про таких діях", - прокоментували в компанії LinkedIn інформацію Spiegel Online з приводу підвищеного інтересу спецслужб до їх мережі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся