Брат затриманого в ході "терактів" в Криму Панова заявив про його викрадення

НовиниНадзвичайні події    11.08.2016 - 11:13
Фото: Ігор Панов стверджує, що брата викрали
Фото: Ігор Панов стверджує, що брата викрали

На думку Ігоря Панова, його брата викрали для того, щоб виправдати можливий повномасштабний наступ Росії на Україну

Євгенія Панова, обвинуваченого ФСБ Росії в підготовці терактів в Криму, викрали в Запорізькій області і привезли в Крим. Про це брат Євгена Ігор написав на своїй сторінці в Facebook.

"Мій рідний брат Євген, житель міста Енергодар Запорізької області, в суботу вранці 6 серпня поїхав на зустріч з друзями і зник", - розповідає Ігор.


За його словами, брат не планував поїздку до друзів, а мав намір поїхати в Запорізький військовий госпіталь на планову реабілітацію, після участі в АТО. Пізніше, коли протягом доби Євген не вийшов на зв'язок, дружина і брат почали його шукати, а про те, що Євген в Криму, дізналися зі ЗМІ.

Ігор Панов стверджує, що брат ніколи з власної волі не поїхав би у Крим, оскільки був зосереджений на допомозі АТО.

"Євген вважав, що Крим пішов і пішов, а його завдання зосередитися на волонтерстві та громадській роботі, яка допоможе зберегти мир у рідному Енергодарі. Його турбувала ситуація на фронті, ми її обговорювали, але Крим йому був байдужий", - каже Ігор.

На думку Ігоря, Євгенія вкрали і вивезли в Крим не тільки для того, щоб видати в якості організатора якоїсь неймовірної змови. Таким чином, вважає Ігор, Росія може обгрунтувати свій повномасштабний наступ на Україну.

Нагадаємо, ФСБ звинувачує Україну в підготовці терактів в Криму.

У відомстві стверджують, що одним з організаторів терактів у Криму є Євген Панів - житель Запорізької області, співробітник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, який зараз затриманий.

On Top