ru ua

Бойко спростував інформацію, що населення України споживає дорогий імпортований газ

Всі інсинуації, що населення України споживає дорогий імпортований газ - це неправда. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Юрій Бойко в ефірі програми "Шустер Live" на "Першому національному каналі".

"Весь газ, що видобувається, 18 млрд куб. м, йде на потреби населення ... Наші люди споживають газ для власного споживання за цінами, які є найнижчими не лише в Європі, але навіть наших сусідів - Росії. Якщо взяти наш пояс Брянськ-Тула, де ми знаходимося, якщо подивитися зверху вниз, вартість газу для населення нижче, ніж вартість газу для населення в цих районах Росії", - підкреслив віце-прем'єр-міністр. Бойко також зазначив, що населення України споживає газ за ціною близько 700 грн, що менше 100 дол. як у російських споживачів, що проживають по тій же широті, що й українські.

Як повідомлялося, ціна на російський газ для України в І кварталі 2013 р. очікується на рівні близько 432 дол./тис. куб. м. При цьому в держбюджеті на 2013 рік ціна газу закладена на рівні 421 дол. за 1 тис куб м.

Читайте також: Україна знизила споживання газу в 2012 р. на 7,6%, - до 54,7 млрд куб м