ru ua

Бойовик формування "Руська православна армія" здався українській поліції

Бойовик формування "Руська православна армія" здався українській поліції Ілюстративне фото: бойовик (facebook.com/abazia)

Бойовик після "служби" у незаконному збройному формуванні переховувався у Росії

Бойовик незаконного збройного формування "Руська православна армія", який воював на боці терористів на Донбасі, здався українській поліції. Про це йдеться у повідомленні Національної поліції Донецької області.

Зазначається, що бойовиком виявився 42-річний житель Новогродівки. Він 5 місяців "прослужив" у лавах терористів у Донецьку. У вересні 2014 року чоловік вступив у формування "Руська Православна армія", отримав військову форму і вже наступного дня із виданим карабіном, під позивним "Алекс" заступив у наряд на КПП у військовій частині.

Уже через два тижні бойовика перевели до одного з селищ неподалік шахти "Абакумова". Там розташовувався блокпост, де бойовик та ще кілька його "колег" були обмежувати доступ цивільного населення до замінованого терористами поля.

"В нашому підрозділі бійці мали необмежену кількість алкоголю, через що виникали постійні скандали і навіть бійки, і це мені дуже не подобалось",- розповів "Алекс".

"Відсутність військової дисципліни та неадекватна поведінка товаришів по службі змусили чоловіка покинути бандформування. Спочатку він переховувався в РФ, а потім повернувся додому", - йдеться у повідомленні.

Коли бойовик дізнався про те, що може отримати шанс звільнитися від покарання у випадку розкаяння, пішов здаватись поліції.

"Зараз чоловік надає свідчення, інформація про його діяльність в рядах бойовиків перевіряється", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно поліція викрила двох учасників незаконних збройних формувань, якими виявилися жителі Слов'янська 42 та 50 років.