Блок Литвина не голосуватиме за президентські та урядові законопроекти, якщо ВР не повернеться до розгляду законопроекту №3342, - В.Литвин.

Блок Литвина не голосуватиме за президентські та урядові законопроекти, якщо Верховна Рада не повернеться до розгляду законопроекту №3342. Про це заявив голова блоку свого імені Володимир Литвин з трибуни ВР, передає кореспондент РБК-Україна. В.Литвин закликав депутатів повернутися до розгляду цього питання, яке не було включено сьогодні до порядку денного. "В іншому випадку ми залишаємо за собою право не голосувати за законопроекти, які вносить Президент України і уряд. Побачимо тоді, як будуть прийматися рішення", - сказав він. Блок Литвина 6 листопада ц.р. зареєстрував законопроект №3342 "Про внесення змін до закону "Про першочергові заходи із запобігання негативним наслідкам фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України" про приведення його у відповідність до голосування депутатів 31 жовтня".
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся