Безвізовий режим між Україною і Ізраїлем може бути введений до кінця 2009 р., - група ВР з міжпарламентських зв'язків з Ізраїлем.

Безвізовий режим між Україною і Ізраїлем може з'явитися до кінця нинішнього року, заявив керівник групи Верховної Ради з міжпарламентських зв'язків з Ізраїлем, народний депутат від БЮТ Олександр Фельдман за підсумками зустрічі з міністром туризму Ізраїлю Стасом Місежніковим і віце-спікером Кнесета Алексом Мілером, в ході якої обговорювалися перспективи введення безвізового режиму між Україною і Ізраїлем. Про це повідомляє прес-служба О.Фельдмана. "Посольство України в Ізраїлі провело велику підготовчу роботу, після парламентських виборів посилилося українське лобі в Кнесеті, а багато вихідців з України зайняли важливі міністерські пости. На початку осені міністр туризму Ізраїлю готовий приїхати до України для вирішення цього питання", - заявив О.Фельдман. За словами С.Місежнікова недавня інформація про перегляд Ізраїлем планів по введенню безвізового режиму з Україною, поширена рядом російських і українських ЗМІ, не є достовірною. Журналісти невірно інтерпретували вислів С.Місежнікова на прес-конференції в Москві про те, що Міністерство туризму Ізраїлю виступає за швидке введення безвізового режиму з Україною, але процес затягується з вини окремих служб Міністерства внутрішніх справ Ізраїлю. "Найголовніше, що є політична воля і економічна доцільність для наших країн в усуненні візових бар'єрів. Це означає, що позитивне рішення може бути ухвалене найближчим часом", - заявив С.Місежніков.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся