ru ua

Байден про боротьбу з COVID-19: нам не можна втрачати ні секунди

Байден про боротьбу з COVID-19: нам не можна втрачати ні секунди Фото: Джо Байден (Getty Images)

Президент США Джо Байден підпише низку указів, пов'язаних з коронавірусом. Вони будуть спрямовані на боротьбу з пандемією в Штатах.

Про це Байден написав у Twitter.

Він зазначив, що в боротьбі з коронавірусом "не можна втрачати ні секунди". Для цього будуть підписані розпорядження щодо посилення тестування, розповсюдження вакцини і щодо безпечного відновлення роботи шкіл та бізнесу.

"Нам не можна втрачати ні секунди в питанні взяття вірусу під контроль. Тому я сьогодні підпишу укази щодо розширення тестування, розповсюдження вакцини і щодо безпечного відновлення роботи шкіл та бізнесу", - написав Байден.

CNN повідомляє, що Байден у четвер підпише шість указів і одну директиву. Вони будуть спрямовані на дослідження ланцюжка поставок, додатковий збір даних і прозорість поставок препаратів для лікування коронавіруса. Також директива закликає агентства "активізувати зусилля по боротьбі з COVID-19 в усьому світі та підвищити готовність до пандемії у всьому світі".

Нагадаємо, в середу, після інавгурації, Байден почав свою роботу з підписання 17 виконавчих документів, спрямованих на боротьбу з пандемією коронавірусу, зміною клімату і расовими нерівністю, а також скасування деяких заходів політики, введені його попередником Дональдом Трампом.