Балога розкритикував поводження Путіна під час візиту до Ялти

П'ятниця 13 липня 2012 16:26

Міністр надзвичайних ситуацій України Віктор Балога у своєму аккаунті в Facebook піддав критиці поводження російської делегації під час учорашнього візиту до Ялти.

"Вчора був на комісії з росіянами. Враження похмурі. Багато невихованості, від цього гостинних українців трясло. Президент Путін перебрав допустимі ліміти запізнення. Поїхав до байкерів і їх бойових подруг, цим показав пріоритети... Діла не відповідають словам, - написав Балога. - Нечемно втручатися, коли говорить господар зустрічі. Очевидно, пан Путін не знає це правило. Коментував виступ Президента Януковича. Мабуть, думав, що це доречно і розумно. З цим згодні були далеко не всі. Дехто з гостей також, це було видно".

Він виразив думку, що позицію у газовому питанні представники РФ озвучували скоріше для своїх громадян, аніж для української сторони.

Балога також висловив обурення тактикою "прінуждєнія", яку було застосовано з боку Росії у питанні Митного союзу та ЄЕП.

"Тут росіяни застосували свою тактику прінуждєнія. Так ніби це треба не їм, а нам. Знайшли прекрасний приклад - Білорусь. Явно не розуміють, що українцям це не орієнтир. Мабуть, далі думають, що Україна спить і бачить себе в неоСССР. Щось там у них в підходах явно застопорилося", - підкреслив Балога.

Нагадаємо, вчора в Ялті в Лівайдіскому палаці пройшло засідання п'ятої українсько-російської міждержавної комісії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся