Баффетт купив акції Exxon Mobil на суму 3,45 млрд дол

Компанія Berkshire Hathaway Уоррена Баффета повідомила, що придбала велику частку акцій в Exxon Mobil на суму 3,45 млрд дол. Втім, інвестиції складають лише 0,9% капіталу компанії. З іншого боку, експерти вважають, що схвалення з боку Баффетта - це завжди хороший знак для компанії.

Компанія Berkshire Hathaway Уоррена Баффета (на фото) повідомила, що придбала велику частку акцій в Exxon Mobil на суму 3,45 млрд дол.

Втім, інвестиції складають лише 0,9% капіталу компанії. З іншого боку, експерти вважають, що схвалення з боку Баффетта - це завжди хороший знак для компанії, передає "Росія 24".

Фотогалерея: "Уоррен Баффет - пророк з Омахи"

"Коли Уоррен Баффетт вкладає у якусь компанію, це завжди сприймається інвесторами позитивно", - сказав в інтерв'ю Reuters Павло Молчанов, аналітик компанії Raymond James & Associates, яка рекомендує активно купувати акції Exxon.

Після виходу повідомлення акції Exxon Mobil на продовженій сесії виросли на 0,9% - до 94,06 дол.

Американські регулятори вимагають великих інвесторів розкривати свої дії щокварталу, а це іноді вносить поправки до їх стратегії для покупки або продажу акцій.

Іноді Баффетт отримує від SEC дозвіл відкласти розкриття інформації про свої угоди, щоб інвестори не копіювали його дії.

Якраз покупка Exxon і є той випадок. Berkshire придбала акції у II кварталі 2013 р., але інформація з'явилася тільки зараз.

"Ми високо цінуємо довіру інвесторів, які вирішили вкластися в нашу компанію", - зазначив прес-секретар Exxon Алан Джеферс.

Нагадаємо, чистий прибуток холдингу Баффета у III кварталі виріс на 29% - до 5 млрд дол.

Зазначимо, що Баффетт після 2008 р. заробив на кредитах більше 10 млрд дол. У 2012 р. Баффет у якості глави Berkshire Hathaway Inc. заробив лише 423,9 тис. дол.

Berkshire Hathaway - диверсифікований інвестиційний холдинг, до складу якого входять фінансово-страхові, виробничі, енергетичні і транспортні активи. Berkshire належать пакети акцій таких компаній, як Coca- Cola, American Express, Procter&Gamble, Wells Fargo та ін.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся