Б.Соколовський пояснив ЄК доцільність внесення змін і доповнень в українсько-російські газові контракти від 19 січня 2009 р.

Уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський пояснив Єврокомісії доцільність внесення змін і доповнень в українсько-російські газові контракти від 19 січня 2009 р., повідомляє прес-служба глави держави. Він зазначив, що Президент наполягає на терміновому реформуванні газового сектора, у тому числі "Нафтогазу". Він пояснив необхідність і доцільність внесення на взаємоприйнятних умовах змін і доповнень в українсько-російські газові контракти від 19 січня 2009 р. з метою формування надійної довгострокової договірної бази і мінімізації впливу особистісного чинника відповідно до європейської практики. На основі конкретних фактів він спростував окремі необ'єктивні застереження і домисли іноземних і українських політиків стосовно ризиків у сфері транспортування російського газу через територію України. Б.Соколовський підкреслив, що Президент позитивно оцінює тенденції в налагодженні конструктивних відносин між українською компанією НАК "Нафтогаз України" і російським "Газпромом".
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся