Б.Соколовський: Аверсний режим нафтопроводу Одеса-Броди не загрожує блокуванням прокачування російської нафти по нафтопроводу "Дружба".

Аверсний режим нафтопроводу Одеса-Броди не загрожує блокуванням прокачування російської нафти по нафтопроводу "Дружба". Про це РБК-Україна заявив уповноважений Президента України з енергетичних питань Богдан Соколовський. За його словами, відповідні заяви з цього приводу російського віце-прем"єр-міністра Ігоря Сечина не відповідають дійсності, оскільки потужностей Придніпровського нафтопроводу цілком достатньо для прокачування щорічно 10 і більше млн т нафти. На думку Б.Соколовського, таким чином РФ демонструє, що український нафтопровідний транспорт – зона російських інтересів. Також він додав, що південна гілка "Дружби" на сьогодні недозавантажена на 9 млн т щорічно, а північна також має незадіяний потенціал потужності. Нагадаємо, віце-прем'єр РФ Ігор Сєчін сьогодні раніше заявив, що можливий запуск Україною і низкою країн Європи нафтопроводу Одеса-Броди в аверсному режимі може заблокувати південну гілку нафтопроводу "Дружба", а у разі добудови Одеси-Броди до Гданська закрити північну гілку "Дружби".
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся