Б.Обама попросив конгрес підтримати його план щодо виділення малому бізнесу 30 млрд дол.

Президент США Барак Обама звернувся сьогодні до конгресу з проханням підтримати нещодавно озвучений ним план щодо виділення 30 млрд дол. малому бізнесу. "Я закликаю обидві партії не перешкоджати хорошим ідеям тільки тому, що так "прийнято" в політиці", - цитує Reuters звернення американського лідера до демократів і республіканців. "Висунута мною пропозиція не має ні ліберального, ні консервативного забарвлення, вона направлена виключно на зміцнення ослабленої економіки країни", - заявив Президент.

 

Нагадаємо, з ініціативою виділення урядової допомоги сектору малого бізнесу Б.Обама виступив 28 січня в ході свого першого звернення до конгресу й американського народу "Про становище країни". За рахунок програми фінансування цього сектору уряд США розраховує суттєво прискорити відновлення економіки. Згідно з цим планом пільгові цільові кредити надаватимуться невеликим підприємствам, особливо тим, що активно працюють над створенням нових робочих місць.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся