Азаров: У вирішенні газового питання з Росією є певний прогрес

П'ятниця 13 липня 2012 19:02

У вирішенні газового питання з Росією є певний прогрес. Про це на своїй сторінці в мережі Facebook заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"По газових питаннях в ході зустрічі двох Президентів є певний прогрес і дани конкретні доручення. Мені вже доводилося говорити про те, як складно, маючи такий нерівноправний договір, змінити його. Проте ми активно працюватимемо в цьому напрямі. Хочу відмітити, що ціни на нафту на світовому ринку після невеликого періоду зниження знову піднялися і нестабільність, пов'язана з Іраном, на превеликий жаль, не дозволяє цінам стабілізуватися на певному рівні. Як ви знаєте, непроста обстановка в основних нафтовидобувних країнах, в таких як Ірак, Лівія, тому на світовому ринку діє відразу декілька чинників. Серед чинників, що знижують ціни на нафту, це чинник рецесії світової економіки. Серед чинників, що підвищують ціни на нафту, нестабільність політичної ситуації в країнах-постачальниках нафти. Залежно від переважання тієї або іншої тенденції ринок реагує на це то зниженням, то підвищенням цін. Тому не все так однозначно", - сказав Азаров.

Нагадаємо, Президент Росії Володимир Путін заявив, що РФ хоче досягти "остаточних домовленостей" в газовому питанні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся