Азаров: Співпраця України з РФ має бути максимально широкою

Середа 11 липня 2012 10:59

Співпраця України з РФ має бути максимально широкою. Про це в рамках засідання Кабінету міністрів України заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент РБК-Україна.

"В Ялті 12 липня відбудеться п'яте засідання міждержавної комісії. Стратегічне співробітництво України з Росією залишається одним з найважливіших пріоритетів зовнішньої політики нашого уряду", - заявив він.

Прем'єр упевнений, що співпраця України і Росії має бути максимально широкою і конкретною: "На цьому шляху нами вже зроблені дуже важливі... У самих різних сферах економіки: в енергетиці, в тому числі атомній, суднобудуванні, літакобудування, освоєнні космосу. Але сьогоднішні реалії диктують нам нові умови. Тому нам потрібно ще більше поглибити і розширити нашу співпрацю... Україні та Росії це під силу".

Зазначимо, раніше повідомлялося, що на засіданні українсько-російської міждержавної комісії 12 липня планується вирішення питання демаркації кордону.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся