Азаров: Порядок денний відносин України і РФ набагато ширше "газового питання"

Вівторок 10 липня 2012 17:45

Співпраця України і Росії стає все більш широкою, а порядок денний відносин двох країн - набагато ширше "газового питання". Про це заявив прем'єр-міністр Україна Микола Азаров, повідомляє прес-служба Кабміну.

Співпраця України і Росії стає все більш широкою і максимально конкретною, переконаний Азаров. Він зазначає, що порядок денний відносин двох країн набагато ширше "газового питання".

"Сьогодні ми повинні поглиблювати співпрацю в таких знакових для економіки сферах, як енергетика, зокрема - атомна, судо-і літакобудування, а також освоєння космосу. Ці завдання поставив перед нами Президент України, і уряд буде працювати на їх виконання", - заявив Азаров. 

Він також нагадав, що на розширення двосторонньої кооперації спрямований програма економічного співробітництва на 2011-2020 роки і план заходів щодо реалізації програми міжрегіонального та прикордонного співробітництва на 2011-2016 роки.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся