ua en ru

ArcelorMittal закриє завод в штаті Нью-Йорк в 2009 р.

22:55 09.12.2008 Вт
1 мин

Найбільший в світі сталеливарний концерн ArcelorMittal має намір закрити завод в штаті Нью-Йорк в кінці квітня 2009 р. Таким чином, без роботи залишаться 260 співробітників підприємства. Як повідомили представники компанії, закриття заводу є частиною програми по скороченню обсягів виробництва, яка була анонсована в кінці листопада ц.р., передає Associated Press. Нагадаємо, 27 листопада ArcelorMittal оголосив про скорочення до 9 тис. співробітників, або 3% персоналу по всьому світу. Скорочення в першу чергу торкнеться непромислових працівників, зайнятих в адміністративно-господарській сфері. Дані заходи приймаються в рамках програми по зменшенню витрат на 1 млрд дол., необхідному в умовах фінансової кризи. Раніше компанія повідомляла про скорочення в IV кварталі 2008 р. виробництва прокату на своїх заводах в США, країнах Азії, Африки і СНД на 35%, а на європейських підприємствах - на 30% в умовах падіння попиту і зниження цін на сталь. В даний час штат співробітників ArcelorMittal налічує 326 тис. чоловік в більш ніж 60 країнах світу. Компанія проводить десяту частину всієї світової сталі.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: