Аналітика ринку Форекс на 4 червня 2014 р

Євро на Форекс нейтральний у середу, 4 червня. Гравці на ринку Форекс не роблять активності, навіть незважаючи на стаистику, що вийшла.

Євро на Форекс нейтральний у середу, 4 червня. Гравці на ринку Форекс не роблять активності, навіть незважаючи на стаистику, що вийшла. Головна новина попереду - рішення Європейського центрального банку (ЄЦБ) за процентною ставкою. У підсумку до 15:00 за київським часом євро на Форекс досяг позначки 1,362 дол. США.

Новини ринку Форекс. Ділова активність в єврозоні в травні сповільнилася більш різко, ніж говорилося в першій оцінці. Це ознака того, що низькі ціни підривають відновлення регіону після боргової кризи.

Результати опитування 5000 компаній по всій єврозоні вийшли за день до засідання Керуючої ради ЄЦБ, на якому, як очікується, буде узгоджена серія заходів, спрямованих на стимулювання економічного зростання і підвищення річного рівня інфляції.

Економіка Європи все більше сповільнюється. Всі виходять дані на руку ЄЦБ, яким, безумовно, доведеться реагувати на низький рівень інфляції, падаючі індекси ділової активності і низькі темпи зростання ВВП. У підсумку, для того щоб вирішити ці проблеми центробанк буде змушений вдатися до екстраординарних заходів. Але головне питання: чи сподобаються вони ринку? Або валютні спекулянти на Форекс вважатимуть, що заходи ФРС вагоміші, і після засідання почнуть продавати долар.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся