Аналітика ринку Форекс на 16 червня 2014 р

Понеділок 16 червня 2014 11:21
Євро на Форекс торгувався майже без змін. Фунт і ієна зросли на ослабленні схильності ринку Форекс до ризику, пише "Прайм".

(Котирування наводяться за станом на 03.50 за Гринвічем)

Євро на Форекс торгувався майже без змін. Фунт і ієна зросли на ослабленні схильності ринку Форекс до ризику, пише "Прайм".

Новини ринку Форекс. Президент Бундесбанку Йенс Вайдман не підтримав заклики Франції та Італії до навмисній девальвації євро, спрямованої на підтримку проблемних економік єврозони, повідомив журнал Focus.

Прагнучи взяти під контроль зростаючі очікування ринку Форекс, які пішли за його заявою про можливості підвищення процентної ставки раніше, ніж прогнозувалося, керуючий Банку Англії Марк Карні сказав, що ставка буде підвищуватися поступово.

"Все складається на користь зростання пари британський фунт/долар США на Форекс вище 1,70 й досягнення нею нового річного максимуму, - сказала головний валютний стратег-аналітик Scotiabank Камілла Саттон. - Фундаментальні макроекономічні чинники продовжують поліпшуватися, Банк Англії заявив, що може почати підвищувати ставки раніше строку, на який ринок врахував в ціні, і до (британської) валюті на ринку Форекс вже склалося позитивне ставлення, якщо не вкрай позитивне".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся