ru ua

АМПУ затвердила єдину процедуру рівного доступу до стратегічних об'єктів

Адміністрація морських портів України (АМПУ) затвердила єдину процедуру рівного і прозорого доступу всіх суб'єктів господарювання будь-яких форм власності, які здійснюють свою діяльність на території морських портів, до стратегічних об'єктів портової інфраструктури. Про це під час прес-конференції 30 липня заявив в.о. голови АМПУ Юрій Васьков, передає прес-служба Міністерства інфраструктури України.

"Всім керівникам морських портів - начальникам адміністрацій в кожному морському порту доручено упродовж трьох днів укладати відповідні договори з контрагентами та визначити прозорий і зрозумілий для всіх механізм користування стратегічними об'єктами портової інфраструктури, які перебувають на балансі АМПУ і використовуються двома і більше суб'єктами господарювання", - підкреслив Васьков.

Читайте також: В Україні сьогодні розпочала роботу Адміністрація морських портів

Зокрема, йдеться про рівний доступ до таких об'єктів портової інфраструктури, як акваторія, гідротехнічні споруди - причали, моли, дамби, канали і т.д., автодороги, залізниці, інженерні мережі, якщо ними користуються мінімум два суб'єкти господарювання.