АМКУ пропонує "Воля-кабель" створити робочу групу для напрацювання пропозицій щодо зниження цін на кабельне телебачення.

Понеділок 16 листопада 2009 12:51

 

Антимонопольний комітет України пропонує компанії "Воля-кабель" створити робочу групу для напрацювання пропозицій щодо зниження цін на кабельне телебачення. Про це сьогодні на брифінгу заявив в.о. голови АМКУ Олександр Мельниченко, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, ця робоча група має бути створена з представників компаній "Воля" і АМКУ в десятиденний термін.  "В цьому разі АМКУ не буде порушувати нової справи проти компанії "Воля" про ухиляння від виконання рішення АМКУ, оскільки ми розуміємо, що порушення цієї справи призведе до нових суворих фінансових санкцій відносно компанії "Воля-кабель". В разі утворення цієї робочої групи і виконання вимог АМКУ, комітет врахує таку виважену поведінку при притягненні до відповідальності ще 12 пов'язаних з "Волею" підприємств, які розташовані майже по всій території України", - сказав він.  За словами О.Мельниченка, в іншому випадку накладання нових суворих фінансових санкцій на компанії неминуче.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся