АМКУ пропонує включити "Київпастранс" та "Київський метрополітен" до складу робочої групи, яка вивчає обґрунтованість підвищення тарифів.

Антимонопольний комітет України пропонує включити "Київпастранс" та "Київський метрополітен" до складу робочої групи, яка вивчає обґрунтованість підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті Києва. Про це повідомив на прес-конференції виконувач обов"язків голови АМКУ Олександр Мельниченко, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, засідання робочої групи відбудеться 13 листопада о 16 годині і робота цієї групи має бути завершена до кінця дня. О.Мельниченко зазначив, що всі суперечності щодо підвищення тарифів мають бути вирішені за столом переговорів і вони не носять "політичного характеру". Виконувач обов"язків голови АМКУ наголосив, що в основу формування тарифу закладений пасажиропотік 599 млн пасажирів за 2008 р., а за даними Державного комітету статистики, ця цифра становить 682 млн пасажирів. Також комітет пропонує перевірити різке зростання експлуатаційних витрат для "Київського метрополітену" та "Київпастрансу". "Кожна копійка підвищення тарифу має бути економічно обгрунтована", - наголосив О.Мельниченко. Разом з тим він зазначив, що АМКУ може вносити лише свої пропозиції у тих галузях, де ціна є регульованою. Він вважає, що необхідно створити національну комісію, яка буде встановлювати тарифи на транспорт і відповідно забрати функцію тарифоутворення у місцевої влади та міністерства транспорту. Також О.Мельниченко зазначив, що АМКУ продовжує перевірку 62 перевізників у м.Києві і, за його словами, тарифи на проїзд у маршрутках мають знижуватися, якщо буде дешевшати бензин. "Ми проти підвищення тарифів на перевезення маршрутками. Для цього немає підстав, оскільки ціна на нафту і бензин знижується", - наголосив О.Мельниченко.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся