Американські ринки впали найбільше від початку року через побоювання, що європейська боргова криза покладе край відновленню світової економіки.

 

Американські ринки впали найбільше від початку року через побоювання, що європейська боргова криза покладе край відновленню світової економіки. Здешевшання стерло 1,25 трильйона дол. ринкової вартості, тимчасом як індекс Dow Jones Industrial Average впав майже на 1000 пунктів - це було його найбільшим денним зменшенням від 1987 р., повідомив Bloomberg.

Dow Jones Industrial Average закінчив сесію зменшенням на 347,8 пункту (3,2%) - на позначці 10 520,32, коли в Нью-Йорку завершилися торги (о 16-й год.). Індекс Standard & Poor's 500 падав на 8,6% - найбільший стрибок донизу від грудня 2008 р., а на завершенні торгів склав 1 128,15 пункту (впавши на 3.2%). Це було його найбільшим скороченням від квітня 2009 р. - як абсолютно, так і відносно.

"Це панічні торги, - каже Берт Вайт, головний спеціаліст з інвестицій LPL Financial у Бостоні, що керує 379 млрд дол. - Є побоювання, що становище в Європі може охолодити всесвітнє економічне зростання та заморозити кредитні ринки".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся