Аllseeds Group в 2010 р. планує переробити 600 тис. т рослинного масла.

Allseeds Group в 2010 р. планує переробити 600 тис. т рослинного масла, повідомив "РБК-Україна" голова правління Allseeds Group Любомир Мудріч.

"До кінця сезону працюватимемо, як працювали, цього року збираємося переробити 600 тис. т", - повідомив Л.Мудріч. Він також відзначив, що Allseeds Group не змінила плани по виробництву у зв'язку з можливим злиттям з Kernel. 

Він повідомив, що торік компанія запустила в експлуатацію порт з маслоперевалкою із швидкістю завантаження до 1 тис. т на годину. Решта підприємств - Кіровоградський і Миколаївський маслоекстракційні заводи, за його словами, працюють стабільно, згідно плану.

На даний момент Allseeds Group не збирається розвивати власне виробництво насіння соняшнику, оскільки для цього необхідні значні площі землі. "Ми не можемо самі вирощувати, тому що нам треба 2,5-3 млн га для наших потужностей", - відзначив голова правління компанії.

За словами Л.Мудріча, Україна повинна зберігати високою експортну ставку на вивіз насіння соняшнику, інакше це може пошкодити виробництву соняшникової олії,  80% якого вивозитися за кордон і лише 20% споживається усередині країни.

Нагадаємо, сільськогосподарська компанія Kernel в січні 2010 р. повідомила про підписання опціону на покупку контрольного пакету виробника і експортера рослинного масла Allseeds Group за 42 млн дол. 

Kernel - вертикально-інтегрована агропромислова компанія, яка входить в трійку найбільших виробників і експортерів бутильованої соняшникової олії. Частка українського ринку складає 35 % (ТМ "Щедрий Дар", "Стожар", "Чумак Домашня", "Чумак Золота").

Allseeds Group - одна з провідних світових компаній-виробників і експортерів рослинного масла. Група компаній є третім в Україні виробником соняшникової олії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся