Акції девелопера Arricano почали торгуватися на Лондонській фондовій біржі

Компанія ArricanoReal Estate plс, один з провідних девелоперів ринку торговельної нерухомості в Україні, оголосила про початок котирування своїх акцій на торгах AIM Лондонської фондової біржі. Операції по звичайним акціям української компанії з тікером ARO. L. починаються 12 вересня.

В процесі IPO компанія залучила 24 млн дол. Всього шляхом публічного розміщення продано 10,3 млн нових звичайних акцій за ціною 2,33 дол. за акцію. Виходячи з ціни розміщення, ринкова капіталізація Arricano Real Estate plс оцінена в 241 млн дол.

Виручка від розміщення буде спрямована на розвиток існуючого портфеля активів Arricano, а також для фінансування майбутніх короткострокових потреб в оборотному капіталі.

Менеджмент компанії впевнений, що таким чином буде забезпечений впевнене зростання Arricano на період до 2015-2016 р. Крім того, дана угода допоможе спростити акціонерну структуру і зробити компанію ще більш привабливою для майбутніх інвесторів.

"Активи Arricano в Україні мають відмінні фінансові показники, з хорошою капіталізацією. Наша компанія одна з небагатьох в Україні, хто завершив у великі проекти під час фінансової кризи 2008-2009 років. Інтегруючи міжнародний і місцевий досвід, Arricano відповідає найвищим вимогам рітейлерів, представлених на українському ринку. Компанія поєднує стабільний фінансовий потік від існуючих проектів з хорошими перспективами зростання пропонованого девелоперського портфеля і можливістю отримання фінансування банками. Протягом найближчих років група має намір розширювати свій девелоперський портфель в Україні", - зазначив гендиректор Arricano Еміль Буділовський.

Arricano була створена у 2008 р. з метою будівництва та експлуатації торгових центрів в Україні. Девелоперський портфель Arricano в Україні представлений п'ятьма торговими центрами загальною площею близько 160 тис. кв.м. Об'єкти, розташовані в столиці - Києві (SkyMall і "РайON"), у містах Кривий Ріг (ТРЦ SunGallery), Запоріжжі (ТЦ CityMall) та Сімферополь (ТЦ SouthGallery). Всі ці об'єкти були побудовані і введені в експлуатацію Arricano і, за винятком SkyMall, який знаходиться у спільному володінні з партнером по спільному підприємству, управляються командою компанії. У процесі розробки знаходяться чотири об'єкта: "Проспект/Червоноткацька" (Київ), "Петрівка" (Київ), "Розумовская" (Одеса) і "Лук'янівка" (Київ).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся