Аксютін призначений керівником будівництва морської частини "Південного потоку"

Керувати будівництвом морської частини газопроводу South Stream ("Південний потік") призначений член правління "Газпрому" Олег Аксютін. Його попередник Марсел Крамер призначений радником керівництва "Газпрому". Про це пише "Комерсант".

Крамер може зайнятися вирішенням проблем наземної частини газопроводу, зокрема, його висновком під дії Третього енергопакету, що дозволить "Газпрому" використовувати всі потужності South Stream, а не половину. Відставка Крамера, втім, може бути пов'язана з невдоволенням їм акціонерів проекту.

Член правління "Газпрому" Аксютін призначений виконавчим директором нідерландської South Stream Transport BV, що реалізує проект будівництва підводної частини газопроводу South Stream, повідомила компанія.

Аксютін змінив екс-президента нідерландської Gasunie Марсела Крамера, який очолював консорціум з 2010 р. Аксютін при цьому збереже посаду голови департаменту "Газпрому" з транспортування, підземного зберігання і використання газу.

Крамер став "радником керівництва" Газпрому "", він "буде займатися загальними питаннями щодо проекту South Stream і вести діалог з європейськими інститутами".

Крамер - фахівець по роботі з держорганами, але South Stream переходить у стадію будівництва, і для цього потрібен нова людина, а Аксютін "володіє досвідом у галузі будівництва та управління газопроводами", пояснювали перестановки в "Газпромі". При цьому інший газопровідний проект монополії з Росії до Європи по дну Балтійського моря - Nord Stream - з 2006 р. очолює Маттіас Варніг, що зайняв свою посаду задовго до початку будівництва. Джерела видання кажуть, що Крамером були незадоволені міноритарні акціонери консорціуму South Stream, зокрема Wintershall. У німецькій компанії це не коментують.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся