Air France-KLM має намір скоротити кількість робочих годин для своїх співробітників у зв'язку із зниженням попиту на послуги.

Найбільший європейський авіаперевізник Air France-KLM Group, ймовірно, буде вимушений скоротити кількість робочих годин для своїх співробітників у зв'язку із зниженням попиту на послуги компанії. Як повідомив віце-президент Air France-KLM П"єр-Анрі Гуржон, мова йде про 60 тис. працівників. Він відзначив, що "економічна ситуація не поліпшується, а відновлення, яке очікувалося на початку літа, не відбулося", передає Associated Press. За словами віце-президента компанії, збільшення попиту на послуги сектора варто чекати не раніше кінця літа-початки осені. Нагадаємо, чисті збитки Air France-KLM Group за 2008-2009 фінансовий рік, що завершився 31 березня, склали 814 млн євро проти прибутку у розмірі 756 млн євро, отриманою роком раніше. При цьому обсяг продажів Air France-KLM за минулий фінансовий рік трохи скоротився і склав 23,97 млрд євро порівняно з 24,12 млрд євро в 2007-2008 фінансовому році. Операційні збитки компанії за звітний період склали 129 млн євро проти операційного прибутку в розмірі 1,41 млрд євро, отриманої роком раніше.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся