ua ru

Агрохолдинг "Сагро" в 2009 р. інвестував в розвиток групи компаній "Каліта" 6,9 млн грн.

Агропромисловий холдинг "Сагро" в 2009 р. інвестував 6,9 млн грн в розвиток групи компаній "Каліта", до якої входить агрокомбінат "Каліта" і Калітянський експериментальний завод комбікормів і преміксів (Київська область, смт. Каліта). Кошти були направлені на реконструкцію низки виробничих ділянок і оновлення племінного стада, повідомляє прес-служба "Сагро".

Зокрема, програма модернізації агрокомбінату на 2009 р. передбачала точковий ремонт ділянок дорощення і відгодівлі свиней, придбання устаткування для заміни систем контролю мікроклімату, водопостачання і медикації (призначена для дозування вітамінів і лікувальних препаратів). Крім того, 1 млн грн в рамках інвестиційної програми було направлено на ремонт устаткування комбікормового заводу з метою підвищення якості комбікормів і преміксів, 1,6 млн грн - на закупівлю 112 голів племінного поголів'я англійської селекції для поліпшення характеристик товарного стада свиней.

"Поліпшення умов утримання тварин і рецептури кормів дозволило підвищити показник середньодобового приросту на 10%, що у свою чергу зменшило середній термін змісту свині на 10 днів. Крім того, з кожної голови ми зараз отримуємо на 20 кг м'яса більше ніж в попередньому році", - відзначив заступник голови правління агрокомбінату "Каліта" Володимир Донець.

У 2009 р. обсяг реалізації продукції агрокомбінату "Каліта" в натуральному виразі збільшився в 2009 р. на 181 т - до 10,305 тис. т свинини.

Агрокомбінат "Каліта" побудований в 1974 р. і є одним з найбільших свинарських господарств України повного циклу відтворення. Загальна чисельність стада складає близько 70 тис. голів свиней, зокрема 9,4 тис. голів - стада племінного заводу.

АК "Каліта" спільно з "Калітянським експериментальним заводом комбікормів і преміксів" входить до складу компанії "Сагро", яка керує активами компанії "Смарт-холдинг" в АПК, зокрема, в рослинництві, тваринництві і садівництві.