Аграрний холдинг "Авангард" витратив на проведення ІРО на LSE менше 5% від залученої суми.

Аграрний холдинг "Авангард" витратив на проведення ІРО на LSE менше 5% від залученої суми. Про це на зустрічі із журналістами у Києві заявив голова ради директорів компанії Олег Бахматюк, передає кореспондент РБК-Україна. "Невеликий відсоток від розміщення (витратили). В межах 5% від суми розміщення", - заявив О.Бахматюк.
Як уже повідомлялося, 29 квітня 2010 р. Українськиій агрохолдинг "Авангард" (SPV-компанія Аvangardco Investments Public Limited) під час первинного розміщення акцій (IPO) на Лондонській фондовій біржі (LSE) залучив 216 млн дол. (з урахуванням опціону на 20 млн дол.). Компанія розмістила додаткову емісію у формі глобальних депозитарних розписок (GDR), з коефіцієнтом обміну 1 акція дорівнює 10 розписок.
SPV-компанія Аvangardco Investments Public Limited розмістила 1,25 млн нових акцій (12,5 млн розписок), що становить 20% акціонерного капіталу. "Ціновий діапазон був 13,8 - 17,8 дол. За GDR, закриття відбулося по 15 дол. за розписку", - заявив виконавчий директор інвестиційної компанії "Тройка Діалог" (букранера IPO), Ігор Петрашко.
В той же час, за словами І.Петрашка, розписки компанії не оминув обвал, який стався на світових фондових майданчиках на початку травня. "Ринок знизився більш відчутно. Вони частково, звісно, скоригувалися, від 15 до 14 дол. (за GDR), але це коригування було меншим, ніж по ринку, чи по інших компаніях, які є в порівняльній групі", - заявив І.Петрашко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся