АЕС України за 7 міс. 2008 р. скоротили виробництво електроенергії на 2,1% - до 54 млрд кВт.год.
11:30 04.08.2008 Пн
1 мин
Українські АЕС за 7 місяців 2008 р. скоротили виробництво електроенергії в порівнянні з аналогічним періодом 2007 р. на 2,1% - до 54,016 млрд кВт.год. Про це повідомляє прес-служба НАЕК "Енергоатом". При цьому в енергоринок поставлено 50,764 млрд кВт.год електроенергії (-2,3%). За звітний період план перевиконаний на 0,9%. Всі АЕС перевиконали планове завдання. Коефіцієнт використання встановленої потужності знизився з 78,3% до 76,2%. За 7 місяців 2008 р. відбулося 18 сталося порушень в роботі АЕС (за 7 місяців 2007 р. - 9 порушень). Недовиробіток електроенергії через порушення в роботі АЕС за звітний період склав 205,219 млн кВт.год в порівнянні з 129,049 млн кВт.год за 7 місяців 2007 р.