О.Шлапак: Статистичні спостереження по тенденціям розвитку економіки будуть відомі громадськості на початку ІІ півріччя 2009 р.

Статистичні спостереження по тенденціям розвитку економіки будуть відомі громадськості на початку ІІ півріччя 2009 р. Про це заявив перший заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак під час зустрічі з представниками Світового банку та МВФ в Україні, повідомляє прес-служба глави держави. О.Шлапак поінформував про тенденції розвитку економіки, наголосивши, що офіційні дані, внаслідок зміни порядку оприлюднення статистичних спостережень, будуть відомі громадськості лише на початку другого півріччя. Щодо заходів, які необхідно вжити для відновлення програми з МВФ, О.Шлапак наголосив, що Президент України Віктор Ющенко вже провів шість зустрічей з вищим керівництвом держави для погодження необхідних рішень. О.Шлапак запевнив дипломатів і представників фінансових інституцій, що Президент підтримує законопроекти, які стосуються оздоровлення державних фінансів, зокрема, збільшення ресурсів державного бюджету та Пенсійного фонду, що знаходяться на розгляді ВР. О. Шлапак повідомив, що Президент особисто зустрічався з керівниками фракцій з проханням забезпечити прийняття цих законопроектів. Як відомо, в результаті цього два законопроекти, що стосувалися підвищення акцизів, були прийняті. Учасники зустрічі погодилися, що це буде вагомою підставою для повернення місії МВФ в Україну.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся