А.Магера сподівається, що рішення суду щодо легітимності реєстрації "ПОРА" в складі "НУ-НС" буде ухвалене до затвердження форми бюлетеню.

Заступник голови ЦВК Андрій Магера сподівається, що рішення Адміністративного суду м. Києва за позовом "НУ-НС" до ЦВК буде прийнято до 2 вересня. Оскільки в цей день ЦВК має затвердити форму виборчого бюлетеню. Про це А.Магера заявив сьогодні журналістам. Він також заявив, що він не здивується, якщо суд зобов"яже ЦВК скасувати постанови про реєстрацію кандидатів у народні депутати від партії "ПОРА". Він заявив, що сумнівається в легітимності реєстрації партії "ПОРА", як окремої політичної сили. Зокрема, він навів такий аргумент: з"їзд партії відбувся не за вказаною адресою, а сам порядковий номер з"їзду значився як Сьомий. За словами А.Магери, раніше, 2 серпня ц.р., відбувся Дев"ятий з"їзд партії "ПОРА", на якому було прийнято рішення щодо входження партії в блок "НУ-НС". Коментуючи позов "НУ-НС" до Мін"юсту, А.Магера сказав, що в разі, якщо "НУ-НС" виграє цей суд, то дії ЦВК залежатимуть від того, як конкретно звучатиме резулятивна частина цього рішення, а також від термінів, в які це рішення набере чинності. Він також не виключив, що в резулятивній частині може міститися окремий пункт, який стосуватиметься ЦВК.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся