А.Магера: На виборах не зможуть проголосувати близько 500 тис. українців, які повернулися з-за кордону за 3 дні до виборів.

На позачергових парламентських виборах не зможуть проголосувати близько 500 тис. громадян України, які повернулися з-за кордону за 3 дні до виборів. Про це повідомив перший заступник голови ЦВК Андрій Магера, коментуючи висновки Комітету виборців України. Водночас він зазначив, що громадяни, які повернулися з-за кордону 24-26 вересня, матимуть змогу проголосувати, якщо звернуться з відповідною скаргою до півночі 26 вересня до окружних виборчих комісій. Разом з тим, за словами А.Магери, при розгляді дільничними виборчими комісіями питань щодо виключення зі списків цієї категорії громадян, вони не матимуть право виключати громадян зі списків виборів, якщо в даних, отриманих від Держприкордонслужби буде допущена найменша неточність. При цьому він висловив переконання, якщо Конституційний суд визнає неконституційність положення закону про вибори нардепів, яке обмежує виборче право громадян, що повернулися з-за кордону напередодні виборів, то роз"яснення, затверджені сьогодні ЦВК, втратять свою силу.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся