О.Лавринович: Президент запропонує новий пакет антикорупційного законодавства до кінця поточної сесії ВР.

Президент України запропонує новий пакет антикорупційного законодавства до кінця поточної сесії Верховної Ради України. Про це на прес-конференції заявив міністр юстиції України Олександр Лавринович, передає кореспондент РБК-Україна.
Міністр схвалив відтермінування вступу в дію пакету антикорупційних законів, що були ухвалені в 2009 р., оскільки значна частина положень цього пакету є недосконалими. Як приклад він навів те, що за цим законодавством можна розцінити як корупцію роботу по сумісництву.
За словами О.Лавриновича, впродовж двох місяців буде розроблено новий пакет антикорупційних законів, де будуть ліквідовані недоліки попереднього, після чого він буде внесений Президентом на розгляд парламенту.
Також міністр додав, що в рамках боротьби з корупцією Міністерство юстиції має намір здійснювати аналіз діючого законодавства на предмет корупційності, оскільки "найбільша корупція здійснюється у суворій відповідності до діючого законодавства".
Нагадаємо, що парламент переніс вступ в дію низки антикорупційних законів до 1 січня 2011 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся