А.Кожем'якін: Партія регіонів винесла до порядку денного позачергового засідання ВР понад 60 питань.

Фракція Партії регіонів винесла до порядку денного позачергового засідання Верховної Ради України понад 60 питань. Про це заявив перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем'якін, повідомляє прес-служба парламентської фракції БЮТ.

"Як тільки у Партії регіонів дізналися про ініціативу БЮТ скликати позачергове засідання Верховної Ради України 13 січня для вирішення єдиного питання - прийняття закону, який би унеможливив масштабні фальсифікації, - вони одразу ж кинулись зі своїми заготовленими 150-ма підписами, щоб першими скликати позачергове засідання і таким чином самим формувати порядок денний", - зазначив перший заступник голови фракції БЮТ.

Нагадаємо, народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Валерій Писаренко 11 січня ц.р. вніс на розгляд Верховної Ради України законопроект №5509 "Про внесення змін до закону України "Про вибори Президента України" (щодо недопущення спотворення волевиявлення виборців)".

Законопроектом пропонується:

- вдосконалити норми щодо внесення змін до попереднього списку виборців;

- обмежити права дільничних виборчих комісій під час внесення змін до уточненого списку виборців;

- покласти на громадян, які звертаються до дільничних виборчих комісій з проханням проголосувати за місцем свого перебування, обов'язок одночасно з відповідною письмовою заявою подавати визначений законом документ, що підтверджує неможливість прибути до приміщення для голосування за станом здоров'я;

- встановити, що скарги, які надійшли до виборчих комісій у день голосування, розглядаються не пізніш як на наступний день після дня голосування.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся