ua en ru

А.Кінах: Україна повинна зберегти рівень співпраці з державами, що не входять до СОТ.

13:09 30.05.2008 Пт
2 мин

Президент Української спілки промисловців і підприємців Анатолій Кінах заявляє, що Україна повинна вжити всіх необхідних заходів, щоб не знизити рівень двосторонньої співпраці з державами, які не є членами СОТ. Про це він сьогодні повідомив під час засідання правління УСПП, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, це в першу чергу стосується Казахстану, РФ, Білорусії і деяких інших країн. Він наголосив, що український уряд повинен вести "глибокі" переговори з урядами цих країн і фахівцями, оскільки Україна вступивши в СОТ прийняла умови, які суттєво відрізняються від умов співпраці з країнами не членами СОТ. "Є загроза, що маючи на увазі захист інтересів російського виробника, РФ піде на відповідні заходи і створить бар"єри по недопущенню подальшого постачання імпортної продукції на територію України, яка буде створювати умови нерівноправної конкуренції з російським виробником", - зазначив він. А.Кінах додав, що Україна повинна докласти максимум зусиль, щоб факт вступу нашої держави до СОТ і те, що РФ тільки готується до СОТ не знизив обсягів "нашої двосторонньої співпраці". "Це дуже серйозне і відповідальне завдання, оскільки обсяг зовнішнього товарообороту України з РФ складає 28%, а це тисячі і тисячі робочих місць", - уточнив він.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: