ru ua

А.Голубченко підтверджує, що розпорядження КМДА про зниження тарифів на тепло і гарячу воду з 1 листопада вже підписано.

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко підтверджує, що розпорядження КМДА про зниження тарифів на тепло і гарячу воду з 1 листопада вже підписано. Про це він повідомив сьогодні в ході колегії КМДА, передає кореспондент РБК-Україна. "Я ще раз підтверджую, що з 1 листопада тарифи знижені на тепло та гаряче водопостачання в частині енергії, яка йде на нагрів води. Я ще раз підтверджую, що вже в грудні місяці прийдуть квитанції, де будет це зниження враховане і за листопад тарифи буде знижено", - наголосив він.

За його словами, це розпорядження підписане із порушенням процедури. Тому, на сайті КМДА оприлюднено проект розпорядження про зниження тарифів з 1 січня 2010 р., яке буде підписане із дотриманням всіх необхідних процедур. За його словами, розпорядження про зниження тарифів, підписане із порушенням процедури, буде діяти впродовж 2 місяців - листопада і грудня.

Він також підкреслив, що розпорядження про зниження тарифів з 1 листопада впродовж 10 днів буде надруковано в газеті "Хрещатик".