"XXI століття" змогло реструктуризувати рекордну для українського девелоперського ринку заборгованість, - "Комерсант-Україна".

"XXI століття" змогло реструктуризувати заборгованість, що є рекордною для українського девелоперського ринку. Вчора акціонери затвердили план реструктуризації євробондів на суму 175 млн дол. Про це повідомляє "Комерсант-Україна". Утримувачі паперів отримають до 5% акціонерного капіталу компанії і варранти, що дають право на придбання ще до 10% за підписною ціною 0,01 дол. за акцію. При цьому половину суми позик і доходів від продажу активів за вирахуванням 5 млн дол. на рік "XXI століття" спрямовуватиме на дострокове погашення облігацій. Крім того, утримувачі бондів введуть до ради директорів представника, який отримає право ветувати істотні операції з продажу активів, створення СП і отримання позикових коштів. Взамін кредитори 3 липня ц.р. погоджували перенесення терміну погашення бондів з 24 травня 2010 р. на 24 листопада 2014 р. Виплата боргу здійснюватиметься частками щорічно 24 листопада, починаючи з 2010 р. У 2010 р. буде виплачено 20 млн дол., в 2011 р. - 10 млн дол., в 2012 році - 30 млн дол., в 2013 р. - 50 млн дол., а в 2014 р. - 65 млн дол. Скасовується й опціон утримувачів на дострокове погашення облігацій (призначений на 8 липня ц.р.). Відсоток за єврооблігаціями зменшиться з 10% до 9% за умови розрахунку грошовими коштами до 24 листопада включно і складе 15% в подальші періоди. "Ми завершили реструктуризацію основного боргу. Рішення за іншими боргами можуть бути ухвалені найближчим часом, що дозволить нам здійснювати подальший розвиток компанії", - сказано в повідомленні "XXI століття" з посиланням на гендиректора компанії Георгія Цагарєїшвілі. Окрім єврооблігацій, у компанії є борг перед Eurobank EFG Cyprus (56 млн дол.) і Укрсиббанком (28 млн дол.), термін погашення яких - 2011 і 2012 рр. відповідно, повідомляє глава відділу по зв'язках з інвесторами "XXI століття" Альона Осмоловська.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся