"Укргазенерго" повинне обгрунтувати розмір плати за зберігання газу, що включається в тариф для промпідприємств, - НКРЕ.

"Укргазенерго" повинне обгрунтувати розмір плати за зберігання газу, що включається в тариф для промпідприємств. Про це заявив сьогодні член Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) Віктор Меркушев. Він уточнив, що його відомство перевіряє правильність розрахунку компанією тарифу на транспортування газу, решту складових повинен перевірити Антимонопольний комітет України. "Ми поводилися із запитом в "Укргазенерго" і зараз чекаємо від них відповідь", - повідомив В.Меркушев. Він також відзначив, що компанія має право вимагати від споживачів плату за зберігання газу в підземних сховищах, оскільки в постанові Кабміну №605, що визначає граничну вартість 1000 куб. м газу для промвиробників - 720 грн, указується, що це вартість газу без урахування ПДВ, 2% надбавки і витрат на зберігання і транспортування.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся